Kvalita // srdce // poctivost
EN

Daniel Truhlář

Google Trusted Photographer


+420 776 232 953dan@zero-one.cz

Architektura // interiéry

Jste unikátní stejně tak jako cokoli na tomto světě. Očekáváte jedinečné fotografie, které dokáží reprezentovat nejen Vás samotné, ale i filozofii, která definuje vaši osobnost. Vyznávám preciznost a bedlivě naslouchám vaší vizi. Jste tu správně.

Virtuální prohlídky

Interaktivní prohlídka musí být stejně dokonalá jako fotografie samotná i když ukazuje mnohem více z vaší vize. Každý virtuální pohled si žádá nejen precizní zpracování, ale i velký smysl pro detail. Špetka srdce a duše dokáže ukázat, že vaše prostory jsou pro vaše klienty ty pravé.

Gastronomie

Nejen chlebem živ je člověk. V oceánu možností si můžete vybírat snad do nekonečna. Ale jen některé volby vás vyzvednou z hlubin nad hladinu. Jen málo z nás Vás dokáže vynést na vrchol. Není potřeba schovávat se na dně.

Portréty

Existují běžné fotografie, které prozradí jak vypadá váš zevnějšek. Existuje ale jen málo fotografů, kteří dokáží ukázat Vaši krásu snoubící se s vaší duší. Je tak lehké procitnout a poznat, že jste opravdu krásní. I vy máte právo užít si radost z focení.

Videa

Fotografie zachytí kouzlo okamžiku, ale video vypráví váš životní příběh. Ukažte svým klientům záběry, které na ně udělají dojem..dobrodružství, které budou chtít prožívat s Vámi. Dovolte mi být vaším vypravěčem.